Cześć! Jestem Ela i jestem dietetykiem. Zajmuję się przede wszystkim doradzaniem innym, co powinni jeść, aby nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale też przede wszystkim zdrowo się odżywiać. Wychodzę z założenia, że zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną to przepis na długie i zdrowe życie.
Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Nie spoczęłam jednak na laurach i obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Uczestniczę też w wielu kursach i szkoleniach dotyczących zdrowego żywienia, aby być na bieżąco z nowinkami dietetycznymi i się rozwijać.
Innymi słowy - jeśli nie wiesz, co jeść, żeby czuć się świetnie i zrzucić zbędne kilogramy, to jestem dokładnie tą osobą, której szukasz. :)
Skąd u mnie taki pęd do wiedzy i dlaczego właśnie dietetyka? Nie będę ukrywać, że z własnego doświadczenia. :) Kilka lat temu, sama postanowiłam zrzucić nadmiar kilogramów i chciałam to zrobić nie tylko skutecznie, ale też i mądrze. Zaczęłam zgłębiać ten temat, wzięłam udział w pierwszych kursach, a dalej to już poszło z górki.

 

W rankingu portalu Dietdoctor.pl jestem w czołówce najlepszych dietetyków. Możecie tam również znaleźć sporo opinii moich pacjentów.

 

 

 

Konsultacje dietetyczne przeprowadzam głównie online.

Dietetyka i szeroko pojmowane zdrowe odżywianie nie są jednak moją jedyną pasją. Poza tym, interesuję się i zajmuję fotografią, głównie tą ślubną. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W swojej praktyce zawodowej, zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem pacjentów z nadwagą i otyłością jak również pacjentów z chorobami takimi jak:
- Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy,
- refluks,
- nadciśnienie tętnicze,
- insulinooporność i cukrzyca typu 2,
- żywienie kobiet w ciąży

 

 

G-614HQKTBGG