DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MOJĄ DIETĘ?
Zrzucając zbędne kilogramy, zauważysz znaczną różnicę w swoim samopoczuciu, zarówno psychicznym jak i fizycznym.
Twoja pewność siebie i samoocena wzrośnie.
Dieta, którą dla Ciebie ułożę będzie indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb!
Moja współpraca z każdym jest szczególna. Dietę układam po wypełnieniu przez Ciebie formularza, który pozwoli mi poznać Cię lepiej. To, co lubisz jeść, oraz to, za czym nie przepadasz. Twój schemat dnia, oraz aktywność fizyczną.
Pamiętaj, że nadwaga jest przyczyną wielu chorób, min. cukrzycy, nadciśnienia, nowotworów.
Zdrowa dieta sprawi, że będziesz mieć więcej energii i lepszą odporność, a co za tym idzie - zdrowie. Pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i złogów w jelitach. Twój brzuch zacznie robić się płaski. Gratis otrzymasz ode mnie zestaw prostych i przyjemnych ćwiczeń.

 

CO OTRZYMASZ WYBIERAJĄC MOJĄ DIETĘ?

 

✔ Gratis otrzymujesz zestaw łatwych i przyjemnych ćwiczeń w domu.
✔ Gratis otrzymasz dietę oczyszczając.
✔ Jadłospis rozpisany na 14 dni - do stosowania min. 2 miesiące.
✔ Jesteśmy w stałym kontakcie - przez ten okres służę radą i wskazówkami.
✔ Otrzymasz listę zakupów.
✔ Otrzymasz dostęp do grupy, na której możesz zadawać pytania, dzielić się z innymi swoimi efektami, korzystać z przepisów kulinarnych i odbierać świetne rabaty!
✔ Jadłospis będzie prosty, szybki i niedrogi w przygotowaniu.
✔ W diecie nie będzie produktów, których nie lubisz jeść. Przed ułożeniem diety wypełniasz ankietę, dzięki której dieta jest w pełni dostosowana do Ciebie.
W moim sklepie możesz zamówić dietę indywidualną w cenie 69zł, bądź skorzystać z opcji gotowej diety, której koszt to jedyne 39zł.
Czym różni się dieta indywidualna od gotowej?
Dietę indywidualną układam od początku do końca dla danej osoby, biorąc pod uwagę szereg czynników, ewentualnych chorób oraz preferencji żywieniowych.
Gotowa dieta, jak sama nazwa wskazuje, jest już ułożonym planem dietetycznym, który możesz od razu pobrać i zacząć już jutro z niego korzystać. :)
Nie obawiaj się, że będą w nim produkty, których nie lubisz jeść, ponieważ plan jest napisany tak, że możesz sama wybierać co chcesz zjeść. Dodaję również listę zamienników, więc korzystanie z planu jest bardzo proste i przyjemne, bez wymyślnych i drogich składników.
Jakąkolwiek dietę wybierzesz - będzie to najlepsza inwestycja w siebie, swoje samopoczucie i zdrowie! Gwarantuję, że nie poczujesz się jak na diecie, a pierwsze efekty zobaczysz już po 7 dniach. :)

 

text layertext layerKUP TERAZ
G-614HQKTBGG